top of page

Perún Gym Trnava

     V dnešnej dobe mladý človek čelí rôznym nástrahám ako drogová závislosť, nekonštruktívne využívanie voľného času v podobe hrania počítačových hier, „pofľakovania“ sa s kamarátmi či sledovania televízie. V tomto smere je využitie voľného času v podobe bojových športov jednou z vhodných foriem, ktorou možno komplexne rozvíjať jedinca z hľadiska mentálnej a fyzickej kondície.
To je aj cieľom klubu CBŠ PERÚN GYM TRNAVA.

Muničák

     Sieť predajní a e-shop MUNICAK.SK patrí medzi popredných slovenských dodávateľov vybavenia pre hry airsoft a paintball. V našich predajniach ponúkame široký sortiment military produktov od maskáčov, cez taktickú výbavu a topánky až po vybavenie na prežitie, pomôcky osobnej ochrany, vzduchovky a bohatý výber nožov a dýk.

EVO KYDEX

Spoločnosť EVOKYDEX sa zaoberá výrobou širokej ponuky predovšetkým kydexových púzdier na zbrane a zásobníky, no taktiež predajom príslušenstva pre kydexové púzdra a doplnkov iných značiek pre športových i rekreačných strelcov.

Vyrábame najkvalitnejšie kydexové púzdra na takmer všetky dostupné značky zbraní a zásobníkov. V našom sortimente nájdete štandardné modely vnútorných a vonkajších púzdier, ktoré máme zväčša skladom a  odosielame v najbližších pracovných dňoch.

Military Sport Trnava

Ak potrebujete výbavu na víkendovú outdoorovú aktivitu, profesionálnu taktickú výstroj či kompletné vybavenie pre Vaš airsoftové akcie navštívte obchod MilitarySport v Trnave.

V.I.P. Security - Osobná ochrana, služby ochrany, Strážna služba

     V.I.P. security, s.r.o. je dynamická a rozvíjajúca sa súkromná bezpečnostná služba, vedená kolektívom, ktorý má dlhoročné skúsenosti v oblasti bezpečnostných a strážnych služieb. Svoju činnosť vykonáva na základe zákona č. 473/2005 Z.z. o poskytovaní služieb v oblasti súkromnej bezpečnosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov ( zákon o súkromnej bezpečnosti ).

    Vznik V.I.P. security, s.r.o. bol podmienený želaním jej zakladateľov vytvoriť súkromnú bezpečnostnú službu, ktorá by spĺňala požiadavky súčasnej doby a štandardy bezpečnostných a strážnych služieb v rámci Európy a zároveň poskytovala služby na profesionálnej úrovni.

Please reload

bottom of page